27 kwietnia 2022

Chrzest Święty

 Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Wspomnienia to najpiękniejsza rzecz jaką można podarować dziecku. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom, posiadam w swojej ofercie reportaże z tego wyjątkowego dnia. W swojej pracy zwracam przede wszystkim na emocje i chwytnie ulotności chwili. W trakcie Chrztu robione są zdjęcia reportażowe, z najważniejszych momentów ceremonii oraz zdjęcia z gośćmi. Szczegółowy cennik znajduje się poniżej zdjęć.

REPORTAŻ CHRZTU ŚWIĘTEGO- fotografowanie ceremonii Chrztu w kościele ok 1h,  - cena PROMOCYJNA 550zł


Reportaż obejmuje wykonanie zdjęć w kościele (najważniejsze elementy ceremonii, zdjęcia w ławkach, zdjęcia z rodzicami i chrzestnymi przed lub w kościele, zdjęcie grupowe). Reportaż zawiera 30 zdjęć w wersji cyfrowej oraz fotoksiążkę A4 .

PROMOCJA Kościół + Sala 650zł 

Reportaż obejmuje wykonanie zdjęć w kościele (najważniejsze elementy ceremonii, zdjęcia w ławkach, zdjęcia z rodzicami i chrzestnymi przed lub w kościele, zdjęcie grupowe). Reportaż zawiera 40 zdjęć w wersji cyfrowej oraz fotoksiążkę A4 .  Na sali fotografowane jest składanie życzeń, robione są zdjęcia każdemu z gości z dzieckiem, zdjęcie z tortem oraz krótki reportaż )- 1h.


W trakcie Świąt Wielkanocnych jak również Bożego Narodzenia do ceny podstawowej należy doliczyć 40%. 

Płatność: gotówka w dniu wykonania sesji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz