Bon upominkowy


DLACZEGO WARTO?
Coraz częściej spotykam się ze zleceniami, w których sesja zdjęciowa staje się wspaniałym podarunkiem dla bliskiej osoby. 
Bon może podarować mama,  swojemu dziecku, babcia wnuczkowi, ale także chłopak dziewczynie czy mąż - żonie. 
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak wspaniałym prezentem jest profesjonalna sesja zdjęciowa, po której zdjęcia będą cieszyć przez długie lata i przywoływać najlepsze wspomnienia. Mama przypomni sobie jak wspaniale wyglądała w ciąży, pokaże swojemu dziecku, jak nosiła je pod sercem, dzieci będą z radością oglądać jak zmieniały się na przestrzeni lat…
Taki prezent wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego zamawiający dostają ode mnie niepowtarzalny, ręcznie robiony bon upominkowy, w gustownym pudełeczku, który wręczają obdarowanej osobie.

Kupując taki bon najpierw dopełniamy wszystkich formalności ze mną (w przypadku sesji komunijnych, zdjęć podczas chrztu czy sesji ślubnej bardzo ważna jest data i sprawdzenie, czy dany termin jest jeszcze wolny).
 Osoba  obdarowana  musi tylko uzgodnić szczegóły sesji z Fotografem i odebrać potem gotowy materiał.

Zachęcam do skorzystania z takiej propozycji prezentowej.

Regulamin bonów upominkowych:
  1. Nabywca otrzymuje bon podarunkowy w postaci ozdobnej karty z informacjami  takimi jak: pakiet wybranej sesji, dane kontaktowe studia.
  2. Ważność bonu wynosi 1 rok od dnia zakupu.
  3. W przypadku niestawienia się na sesji zdjęciowej lub nie odwołanie jej na 24h przed zaplanowanym terminem sesji, bon uważany jest za wykorzystany.
  4. Nabywca przekazuje voucher dowolnemu Obdarowanemu- może z niego także skorzystać osobiście.
  5. W przypadku niewykorzystania vouchera przez Obdarowanego w terminie jego ważności- Nabywcy nie przysługuje zwrot kwoty wydanej na jego zakup.
  6. Bon nie jest wymieniany na gotówkę.
  7. Zakup vouchera jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
  8. Podczas sesji obowiązuje standardowy REGULAMIN WYKONANIA SESJI który podpisuje osoba obdarowana jako klient.
  9. Nabywca poprzez wpłatę środków pieniężnych Sprzedawcy oraz odbiór bonu podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, rozumie jego treść, nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń i zobowiązuje się go przestrzegać.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz