Info Ślubne

TO JEST WASZ DZIEŃ!
 


Każdy ślub jest inny. Poszczególne element mogą być takie same – miejsce, jedzenie, muzyka – ale to ludzie sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy. Wasz styl, Wasza rodzina i przyjaciele sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju. Tygodnie i miesiące przygotowań będą miały swój finał w dniu pełnym uczuć, radości i wzruszeń. Proponuję artystyczny reportaż ślubny, który uchwyci ulotne emocje, niezauważalne w ferworze wydarzeń drobiazgi, pokażę dynamikę i wielowątkowość dnia, w którym wydarzenia następują po sobie jak w kalejdoskopie.
Zawsze zwracam uwagę, aby moje zdjęcia, obojętnie jakiej dotyczą dziedziny, były wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o techniczne szczegóły, by wyróżniały się stylem i najlepszą jakością. Pracuję na terenie całego kraju, obsługując wszystkie województwa i największe miasta, w szczególności: Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Warszawa, Trójmiasto.

Chcecie, aby Wasze fotografie odzwierciedlały emocje? Pozwólcie mi mieć ten zaszczyt uchwycenia i zachowania na zawsze Waszych magicznych chwil.