Info Brzuszki


SESJA CIĄZOWA W STUDIO LUB W PLENERZE!JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI CIĄŻOWEJ 

1| OKREŚL SWOJE OCZEKIWANIA
Sesja ciążowa to pamiątka przede wszystkim dla Ciebie, w dodatku taka, do której będziesz wracać wielokrotnie. Zastanów się, jak chciałabyś się prezentować na tych zdjęciach, jaki styl Ci się podoba, jakie ujęcia, jaka kolorystyka zdjęć.

Przejrzyj zdjęcia na mojej stronie, a także skorzystaj z wyszukiwarki, serwisów Instagram i Pinterest. Zapisz sobie zdjęcia, które Ci się podobają, o jakich marzysz i pokaż mi je przed sesją. W miarę możliwości będę starała się spełnić Twoje oczekiwania.

2| SKOMPLETUJ ODPOWIEDNIĄ BIELIZNĘ I GARDEROBĘ
Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o bieliznę do sesji ciążowej, będzie bielizna w kolorze beżowym (cielistym). Będziemy mogły bez przeszkód wykorzystać ją pod wszystkie sukienki. Najlepszy będzie biustonosz kształtujący piersi, z możliwością odpięcia ramiączek i stringi lub figi bezszwowe.

Dodatkowo, jeśli marzą Ci się zdjęcia w bieliźnie, weź do tego celu drugi komplet, bardziej efektowny, najlepiej w kolorze czarnym. Jeśli masz jakąś swoją ulubioną sukienkę, sweter, coś co po latach będzie wywoływało pozytywne wspomnienia i kojarzyło się z tym szczególnym okresem – weź.

Jeśli chcesz mieć zdjęcia z partnerem i dziećmi, przygotuj dla nich komplet pasującej do siebie garderoby. 

3| ZADBAJ O SKÓRĘ
Po pierwsze nawilż, po drugie nawilż, po trzecie zrób peeling. Pamiętaj o piciu dużej ilości wody przez kilka dni przed sesją.

Dzień przed sesją zrób peeling. Co najmniej przez dwa dni przed sesją używaj kremów odżywiających i nawilżających.

Co ważne – stosuj wyłącznie kosmetyki, które znasz i które Cię nie uczulają. W żadnym wypadku nie testuj nowych kosmetyków ani zabiegów kosmetycznych przed sesją, aby uniknąć ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej.

4| MAKIJAŻ I WŁOSY
Jeśli wybrałaś pakiet z makijażem, możesz pominąć ten punkt. Profesjonalna wizażystka zadba o Twój makijaż i wykona delikatną stylizację włosów (unoszenie, prostowania lub falowanie).

Jeśli wybrałaś pakiet bez makijażu, zrób makijaż dzienny, podkreślający oczy. Włosy ułóż tak jak lubisz. Ważne, żeby były świeże i aby nie było odciśniętych śladów po gumce.

5| ZADBAJ O DOBRE NASTAWIENIE
Punkt ostatni, ale najważniejszy – w dniu sesji zadbaj o dobry nastrój, pozytywne nastawienie i ciepłe relacje z partnerem. Nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności, myśl pozytywnie, wyobrażaj sobie siebie w najlepszym wydaniu, uśmiechaj się do ludzi. Twoje nastawienie jest najważniejsze!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz